Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.09.2021

Україна і Катар підписали протокол про зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування

Україна і Катар підписали протокол про зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи, повідомило Міністерство фінансів у четвер.

Як зазначив Мінфін на сайті, зміни передбачають, що будь-яка домовленість, досягнута компетентними органами України та Катару в рамках процедури взаємного узгодження, має виконуватися незалежно від будь-яких обмежень у часі, передбачених національним законодавством цих держав.

Крім цього, протокол передбачає розширення можливостей компетентних органів України та Катару про використання отриманої інформації за умови отримання дозволу від компетентного органу, який надав інформацію.

Протокол також містить нову редакцію ст. 28 угоди “Право на отримання вигід”, що обмежує застосування пільгових умов положень угоди, якщо вони є основною метою.

Суб’єктами виконання протоколу є Мінфін і Держподаткова, йдеться в повідомленні.

 

ua.interfax.com.ua