Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 19.03.2021

Україна і Литва відновлюватимуть позитивну динаміку товарообігу

Україна і Литва об’єднають дії та відновлюватимуть позитивну динаміку товарообігу між країнами.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної з Президентом Литовської Республіки Гітанасом Науседою пресконференції в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ще важливе питання — торгівельно-економічна та інвестиційна співпраця між Україною та Литвою. Ми домовилися об’єднати дії та відновити позитивну динаміку нашого товарообігу. Ми також прагнемо до лібералізацїі умов виконання міжнародних автомобільних перевезень. Велике значення має співпраця на рівні бізнес-кіл України та Литви», – зауважив Зеленський.

Він поінформував, що сьогодні разом із Президентом Литви візьме участь у форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

«Наші підприємці з перших вуст почують корисний досвід Литви у цій сфері», – зауважив Зеленський.

Як повідомлялося, Президент Литовської Республіки Гітанас Науседа перебуває в Україні з офіційним візитом.

Планується, що Зеленський і Науседа візьмуть участь у роботі Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава» і привітають учасників українсько-литовського економічного форуму «Економіка і пандемія: криза та нові можливості».