Опубліковано 02.11.2017

Україна й ІСАО співпрацюватимуть у розвитку авіації

Україна продовжить технічну співпрацю та спільний розвиток авіації з Міжнародною організацією цивільної авіації (ІСАО).

Про це перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів написав на своїй сторінці у Facebook.

“Провели зустріч із керівництвом Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО). Домовилися продовжити технічну співпрацю та спільний розвиток авіації як у сфері виробництва літаків, так і кадрову роботу: підготовку фахівців, навчальні програми. Спільних проектів більшає, працюємо разом: Україна і Канада”, – зазначив Кубів.

Довідка.

Українська делегація на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсман із 28 жовтня перебуває з візитом у Канаді. Україна і Канада обговорюють низку спільних проектів, зокрема щодо будівництва літака Ан-132 (двигуни до нього поставляє Pratt&Whitney Canada, створення стартового комплексу для космічних запусків у канадській провінції Нова Скотія (проект планують реалізувати компанія Maritime Launch Services і державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. Янгеля), а також проект кооперації канадських та українських підприємств у запуску наносупутників за допомогою ракети-носія «Мікроспейс-2».

Поставити запитання