Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.04.2022

Україна отримала офіційний статус у ENTSO-E

НЕК “Укренерго” набула статусу члена-спостерігача європейської мережі операторів системи передачі електроенергії ENTSO-E, угоду про його надання підписано у вівторок у Варшаві, повідомило Міністерство енергетики України.

“Ця угода ще більше наближає Україну до повної інтеграції з європейськими енергетичними ринками та визначає наш розвиток на майбутнє. Вдячний нашим європейським партнерам і друзям за підтримку та довіру. Переконаний, що ця подія важлива не лише для нас, а і для Європи”, – заявив міністр енергетики Герман Галущенко, слова якого наведено в документі.

Він зазначив, що членство України в ENTSO-E буде взаємовигідним і дасть змогу Україні не лише вивчати та впроваджувати найкращі європейські практики, а й поділитися неоціненним досвідом забезпечення надійності роботи енергосистеми в екстремальних умовах.

Статус члена-спостерігача дасть можливість НЕК “Укренерго” приєднатися до міжнародного об’єднання європейських операторів системи передачі. Як член-спостерігач український оператор зможе брати участь у засіданнях Регіональної групи ENTSO-E “Континентальна Європа”. Представники компанії, зокрема, зможуть увійти до робітничих та експертних груп ENTSO-E, що займаються питаннями розвитку ринку електроенергії, балансування, допоміжних послуг, електронного обміну даними, розвитку кіберзахисту в електроенергетичному секторі, а також інтеграції відновлюваних джерел енергії.

За інформацією Міненерго, в заході надання “Укренерго” статусу члена-спостерігача взяли участь комісар ЄС з питань енергетики Кадрі Сімсон, президент ENTSO-E Ерве Лафає, державний секретар Польщі, уповноважений польського уряду у справах стратегічної енергетичної інфраструктури Петр Наїмський, міністр клімату та довкілля Польщі Анна Москва, голова наглядової ради ENTSO-E Йоаким Ванзетта, генеральний секретар ENTSO-E Соня Твохіг, керівництво НЕК “Укренерго”, а також польського оператора системи передачі PSE.

 

ua.interfax.com.ua