Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.06.2019

Україна підхопила європейську тенденцію розвитку цифрового радіо

Європейська тенденція з розвитку цифрового радіомовлення в стандарті DAB+ не оминула й Україну.

Про це кореспондентові Укрінформу в ексклюзивному коментарі розповіла експерт у сфері радіомовлення, PhD, Юлія Нечипоренко за результатами участі в першому семінарі комітету WorldDAB в Угорщині.

“У країнах ЄС поступово збільшується кількість цифрових радіомереж. Так, 28 травня в Австрії відбувся запуск загальнонаціонального мультиплекса, в якому мовлять дев’ять радіостанцій. У Німеччині до кінця 2019 року заплановано встановити 13 нових передавачів по всій країні. Норвегія з 2017 року взагалі повністю перейшла на цифрове радіо, на FM-частотах залишились мовити лише місцеві радіостанції до 2021 року”, – зазначила Нечипоренко.

За її словами, тестові мережі побудовані в Хорватії та Угорщині. Наразі Вірменія, Молдова і Литва перебувають на етапі вивчення питання впровадження цифрового радіо. Навіть у Росії вже розроблено стратегічний документ щодо впровадження цифрового радіо на території всієї країни.

В Україні ж, розповіла експерт, ініціатором впровадження цифрового радіо став медіарегулятор.

“На замовлення Національної ради було прораховано частоту і оголошено конкурси. Вже у 2018 році перший мультиплекс цифрового радіо почав працювати у Києві. На сьогодні в столиці мовлять 14 радіостанцій у стандарті DAB+, і в регулятора є намір створити аналогічну мережу також у Львові”, – уточнила Нечипоренко.

Ключовим фактором розвитку радіо “в цифрі” в Європі, за її словами, є, з одного боку, дефіцит вільних FM-частот, а з іншого – потужний розвиток радіоіндустрії.

«Аналогічна ситуація складається і в Україні. Цифрове радіо створює можливість мовити в ефірі новим, зокрема нішовим, радіостанціям, які не мають можливості отримати FM-частоту», – уточнила Нечипоренко.

Однією з проблем впровадження цифрового радіо є недостатній обсяг автівок, що укомплектовані DAB-приймачами. Але це питання сьогодні вирішується на загальноєвропейському рівні, зауважила вона.

Зокрема, 20 грудня 2018 року набув чинності Європейський кодекс електронних комунікацій, згідно з яким країни-члени ЄС протягом двох років мають імплементувати положення цього документу в національні законодавства. Приймач для радіо DAB стає обов’язковою нормою для всіх виробників авто. На виконання цих вимог в Італії нові автомобілі будуть масово комплектуватися передавачами DAB вже з 1 січня 2020 року.

Нечипоренко наголошує, що до очевидних переваг цифрового мовлення належать якість звуку, менша залежність від рельєфу місцевості, а також наявність ресурсу для збільшення кількості радіостанцій. Крім того, ця технологія підходить для інформування населення про надзвичайні ситуації.

Джерело: Укрінформ