Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.02.2019

Україна поставила до Євросоюзу майже 7 млн тонн кукурудзи вже спочатку нового сезону

Протягом першої половини звітного періоду (26 грудня-30 січня) торгівельна діяльність на ринку зернових була на низькому рівні. Оператори повідомляли, що активність на майданчик повернеться вже після всіх свят.

Хоча, цікавість до зернових, переважно до кукурудзи, зростала.

«Щотижня кукурудза укріплювала свої позиції: активний попит на зернову  рухав ринок вгору, – запевняє експерт «Держзовнішінформу» Мирослава Шимкова. – Крім того, оператори  повідомляють, що ціна на кукурудзу дуже конкурентна. А тому країни-імпортери розглядають та закуповують українську зернову на тендерах».

Досить пожвавилися закупівлі зернової зі сторони ЄС, де, наприклад, Нідерланди, Іспанія та інші імпортують кукурудзу високими темпами.

«Європейські трейдери повністю вибрали квоту на 2019 рік на безмитний імпорт української кукурудзи – 1,175 млн тонн», – наголошує експерт ДЗІ.

Всього з початку сезону 2018/19 Україна вже поставила в країни Євросоюзу 6,517 млн тонн кукурудзи або 51,3% від усього європейського імпорту.

 

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ЗНАХОДЬТЕ НА СТОРІНКАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО БЮЛЕТНЯ “ОГЛЯД ЦІН українського та світового товарних ринків” №2, який готується до друку.