Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.12.2020

Україна посилює торгові зв’язкі з Аргентини

Учетвер, 10 грудня, Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька провела зустріч з Послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Мікусінські, під час якої були обговорені напрямки поглиблення українсько-аргентинського співробітництва.

У зустрічі також взяли участь Секретар Посольства Аргентинської Республіки в Україні, керівник Торгового відділу Аріель Макс Санчес Ромеро та Елена Щеннікова, експерт Торгового відділу. Від Держпродспоживслужби були присутні заступниці Голови Ольга Шевченко та Анна Андрущак, а також начальниця Управління міжнародного співробітництва Олена Курята.

Владислава Магалецька та Елена Летісія Мікусінскі підкреслили важливість співпраці між Україною та Аргентиною та висловили зацікавленість у поглибленні двостороннього співробітництва.

Під час зустрічі були обговорені питання здійснення двосторонньої торгівлі. Так, сьогодні відбувається процес погодження ветеринарного сертифіката для експорту молока та молочних продуктів з України до Аргентини. Голова Держпродспоживслужби висловила сподівання, що всі необхідні узгоджувальні процедури з цього питання будуть проведені найближчим часом.

Крім того, між компетентними органами України та Аргентини вже погоджено форму ветеринарного сертифіката для експорту колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин.

З Аргентини до України імпортується м’ясо птиці, риба та морепродукти, а також відновлено імпорт свіжого м’яса свійської ВРХ. Робота, яка велась півтора роки, стосовно погодження останнього, була підкреслена обома сторонами як позитивний крок для посилення торговельних зв’язків між країнами.

Окремо на зустрічі обговорювався обмін досвідом з питань захисту прав споживачів та співпраці з громадськими організаціями.

Сторони домовились провести розширену онлайн-нараду, до якої будуть долучені профільні спеціалісти, з метою обміну досвідом та подальшого впровадження кращих практик у сфері захисту споживачів.