Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 15.04.2019

Україна продовжує активно нарощувати імпорт томатів

Українські оптові компанії продовжують активно збільшувати обсяги закупівель томатів на зовнішньому ринку. Тільки з лютого обсяги поставок цієї продукції зросли майже в 1,5 рази.

Про це повідомляється на сайті EastFruit.

Так, якщо в лютому Україна закупила на зовнішньому ринку 5 тис.тонн томатів, то вже в березні цей показник досяг позначки в 7,1 тис.тонн.

Такі тенденції зберігаються з початку року: в першому кварталі країна закупила на зовнішньому ринку на 19% більше томатів, ніж за той же період роком раніше. У вартісному вираженні обсяг поставок на український ринок виріс ще істотніше – на 22%. Для порівняння, якщо за перші три місяці 2018 року томатів на український ринок було ввезено на 10 млн USD, то вже в поточному сезоні поставки оцінюються на рівні 12,2 млн USD.

При цьому, в найближчі два місяці такі тенденції і далі будуть зберігатися, оскільки вже традиційно пік імпорту томатів в Україну припадає саме на квітень-травень і сходять на «ні» на початок липня, коли більш масово починає надходити на ринок томат з місцевих літніх теплиць.

Джерело: EastFruit
Теги: