Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.04.2021

Україна розглядає Катар як одного з ключових партнерів в Арабському світі – Зеленський

Україна розглядає Катар як одного з ключових партнерів у регіоні Затоки та Арабському світі й працює над посиленням економічної співпраці.

Про це розповів Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю катарським ЗМІ, текст якого опублікований на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

“Україна розглядає Катар як одного з ключових партнерів у регіоні Затоки та Арабському світі в цілому. Зараз ми працюємо над збільшенням обсягів економічної співпраці та розширюємо взаємодію між нашими країнами в усіх сферах, що становлять взаємний інтерес”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що має спільне з еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані бачення щодо необхідності інтенсифікації двосторонніх відносин.

Глава держави розповів, що за останні роки вдалося значно активізувати співпрацю між двома країнами у різних галузях, та висловив сподівання, що нинішній його візит надасть додаткового імпульсу поглибленню дружніх українсько-катарських відносин.

Зеленський проінформував, що під час візиту його супроводжує численна делегація у складі міністрів внутрішніх справ, енергетики та аграрної політики, ряду керівників державних інституцій та установ, зокрема в галузі інфраструктури та військово-технічного співробітництва, які протягом візиту проведуть окремі переговори зі своїми партнерами тут, у Досі.

“Сьогодні ми плануємо підписати цілий пакет двосторонніх документів щодо поглиблення співпраці у правовій та безпековій сферах, у галузі продовольчої безпеки, енергетики, молоді та спорту, охорони здоров’я. Також плануємо підписати документи щодо взаємного визнання свідоцтв моряка та посвідчень водія”, – зазначив Президент.

Він додав, що планується підписати ще і низку комерційно-інвестиційних домовленостей щодо розширення інвестиційної співпраці між країнами.

 

www.ukrinform.ua