Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 05.11.2020

Україна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництво

4 листопада 2020 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів зустріч з офіційною делегацією Збройних сил Йорданського Хашимітського Королівства на чолі з головою Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних Сил Йорданського Хашимітського Королівства генерал-майором Юсефом Ахмадом Хамедом Аль-Хнейті.

Під час заходу були обговорені питання розвитку двостороннього співробітництва між країнами за різними напрямками.

Олег Уруський в ході дискусії зазначив, що Україна та Йорданія мають значний потенціал для активізації співпробітництва. Крім того, він поінформував голову делегації про плани реформування оборонної промисловості України.

Зі свого боку голова йорданської делегації генерал-майор Юсеф Ахмад Хамед Аль-Хнейті подякував за теплий прийом, який був організований на високому рівні. Наголосив, що він уповноважений на всіх рівнях влади для реалізації інвестиційних проектів. Також Юсеф Ахмад Хамед Аль-Хнейті надав високу оцінку можливостям українських оборонних підприємств, які він відвідав в рамках візиту до України, та виказав зацікавленість у поглибленні двосторонньої співпраці між країнами.

За підсумками зустрічі між Міністерством стратегічних галузей промисловості України та Збройними силами Йорданського Хашимітського Королівства було підписано Меморандум, який відкриває нові можливості для розвитку співпраці між країнами.

Україна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництвоУкраїна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництвоУкраїна та Йорданія підписали Меморандум про співробітництво

Джерело: Урядовий портал.