Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.10.2020

Україна та Латвія мають перспективи поглиблення співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії

Заступник Міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков взяв участь узасіданні української частини Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва.

Виступаючи, Ярослав Демченков наголосив, що співробітництво у сфері енергетики стає все більш важливим елементом розбудови стратегічного партнерства України з країнами Балтії.

Насамперед це відбувається тому, що енергетика і в Україні, і в країнах Балтії, зокрема Латвії, розвивається стрімкими темпами завдяки реформам та зацікавленості інвесторів у реалізації проектів в енергетичному секторі.

«У центрі уваги України та Латвії – питання підвищення енергетичної безпеки як країн, регіону, так і Європи в цілому», – наголосив Ярослав Демченков.

Також відзначив, що Держава комплексно реформує власну енергетичну галузь відповідно до вимог Угоди про асоціацію з ЄС, з акцентом на розвиток сфер енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, розширення двостороннього співробітництва в рамках синхронізації енергосистеми України з ENTSO-E, а також посилення кібербезпеки об’єктів критичної інфраструктури в енергетичному секторі.

«Дотримання Європейського Зеленого курсу є вкрай важливим для всіх нас. Заходи, які вживає Україна для його досягнення створюють необхідні підстави для поглиблення двостороннього співробітництва з Латвією у сфері енергоефективності та електроенергетики, біоенергетики, відновлюваних джерел енергії, зокрема виробництва зеленого водню шляхом електролізу», – окреслив заступник Міністра перспективи подальшого співробітництва.

Важливо також те, що вже сьогодні ЄС виділяє Україну одним із пріоритетних партнерів у реалізації Європейської водневої стратегії завдяки наявній інфраструктурі для транспортування.

Латвія вже понад чотири роки реалізує водневі проекти в країні, у тому числі за кошти ЄС.

З огляду на це Ярослав Демченков наголосив, що українська сторона хотіла б у рамках комісії розпочати діалог з латвійськими колегами щодо співробітництва у сфері видобутку та використання зеленого водню, зокрема в транспортній сфері та промисловості тощо.

Крім того, латвійській стороні запропоновано ознайомитися з планами реструктуризації вугільної галузі та можливостями реалізації нових бізнес проектів на базі закритих шахт із використанням наявної інфраструктури.

Джерело: Урядовий портал.