Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 08.05.2018

Україна та Македонія готові до розширення співпраці

Україна зацікавлена в розвитку економічного співробітництва з Македонією. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

«Домовилися провести найближчим часом раунд переговорів щодо перегляду положень Угоди про вільну торгівлю між Україною та Македонією, яка діє з 2001 року», – повідомила заступник міністра у ході зустрічі з послом Республіки Македонія в Україні Столем Змейкоски.

Також вона додала, що Україна і Македонія є учасниками Конвенції Пан-Євро-Мед, яка дозволяє диверсифікувати експорт. За словами Микольської, на практиці це має виглядати так: при виробництві товарів в Україні можна закуповувати сировину і комплектуючі в Македонії, а вже готову продукцію експортувати в інші країни-члени Конвенції.

Фактично українські матеріали і комплектуючі можуть використовуватися у виробництві в Македонії для подальшого експорту у вигляді складових готової продукції. Для цього важливо переглянути положення Угоди і збільшити можливості на ринку Македонії.

Експорт товарів і послуг в Македонію в 2017 році склав 32,5 млн USD і збільшився на 23,1% порівняно з 2016 роком.

Джерело: rbc.ua