Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.05.2022

Україна відновила експорт свинини та яловичини через порти Румунії

Україна узгодила умови здійснення транзиту через ЄС м’яса свинини та яловичини, а також м’ясних продуктів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України, передає Укрінформ.

«За результатами перемовин з Європейською Комісією та країнами-членами ЄС було оновлено умови ввезення та транзиту українських товарів через територію ЄС. Зокрема досягнуто домовленості щодо транзиту української продукції за допомогою поромного сполучення через румунський пункт пропуску Ісачеа-Орлівка», — йдеться в повідомленні.

Зазначається що сторони узгодили здійснення транзиту м’яса свинини та яловичини, а також м’ясних продуктів та композитних продуктів з цих видів м’яса, оброблених відповідно до категорій обробок B-F (відповідно до п. 1 додатку XXVI до Регламенту (ЄС) № 2020/429).

У міністерстві наголошують, що транзит дозволено тільки через порти Румунії в якості виключення на час дії воєнного стану і деблокади українських портів.

При цьому вантажі мають відповідати таким вимогам:

  • супроводжуватися міжнародним ветеринарним сертифікатом, який вимагається країною-імпортером (країною-призначення);
  • транспортуватися у закритих контейнерах з потужностей походження до країни-імпортера (країни-призначення);
  • оператор ринку має завчасно повідомляти відповідний прикордонний пункт контролю про ввезення таких вантажів шляхом заповнення першої Частини 1 загального документа здоров’я для ввезення (CHED-P) через інформаційну систему ЄС – TRACES NT;
  • ввозитися та вивозитися з території ЄС через схвалені прикордонні пункти контролю.

Як повідомлялося, в квітні Україна зняла введену в березні заборону на експорт живої великої рогатої худоби, яловичини та субпродуктів. Нульові квоти були змінені на ліцензування експорту цих товарів. Також повідомлялося, що експорт продукції, дефіцит якої можливий в Україні, на час дії воєнного стану буде обмежено.

 

www.ukrinform.ua