Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 07.05.2018

Україна завершує переговори по ЗВТ з Туреччиною

Україна і Туреччина завершили десятий раунд переговорів щодо укладення угоди про зону вільної торгівлі. Про це повідомила торгова представниця України Наталя Микольська, інформує сайт Businessua.com.

«Десятий раунд переговорів щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною і Туреччиною завершено. На цьому етапі обговорили доступ до ринку сільськогосподарських товарів, ринку послуг, положення угоди по телекомунікацій та електронної комерції. Ми суттєво просунулися з цих питань», – написала Микольська на своїй сторінці в Facebook.

Микольська відзначила, що переговори були «непростими».

«Раунд був непростим, адже ми відстоюємо відкриття максимально вигідних для України і українських експортерів можливостей ринку Туреччини. Тому і використовували цю можливість для детального розгляду питань доступу до ринків сільгосптоварів», – пояснила торговий представник України.

Як підкреслила торговий представник України, завдання Києва – стимулювати експорт переробної продукції там, де є додана вартість.

«Рухаємося інтенсивно, оскільки у обох сторін є розуміння, що угода – в пріоритеті урядів двох країн», – зазначила Микольська.

Джерело: businessua.com