Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.06.2022

Україна збільшить імпорт пального до 600 тисяч тонн

Україна у червні планує збільшити імпорт бензину та дизельного пального у 1,6 раза у порівнянні з травнем — до 600 тис. тонн. Про це заявила перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко, пише «Інтерфакс-Україна».

«Ми в березні імпортували 60 тис. тонн, у квітні — вже 191 тис. тонн, у травні — 380 тис. тонн. Думаю, що у червні за фактом буде 600 тис. тонн», — сказала вона.

За оцінкою міністерки, дефіцит пального на заправках та ажіотаж на нього спадуть, коли оператори мереж зможуть забезпечити запаси бензину та дизпального на два тижні. Зараз, за словами Юлія Свириденко, запаси сформовано на сім-вісім днів.

Нагадаємо, дефіцит пального виник в Україні наприкінці квітня. Його причини — знищення росією приблизно 15 українських нафтобаз і Кременчуцького НПЗ, переорієнтація ринку на постачання пального з Європи за повної відсутності таких постачань із рф та Білорусі, а також блокування росією постачань морським шляхом.

Раніше експерти прогнозували, що дефіцит пального в Україні найближчим часом вирішити не вдасться. При цьому проблема може призвести до масового закриття заправних станцій.

 

kurkul.com