Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 04.06.2018

Україна зміцнює партнерство з Данією у «чистій» енергетиці

Досягнення і подальші кроки енергетичного співробітництва України і Данії розглядалися на зустрічах делегації, яку очолював міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, інформує Укрінформ.

«Насалик запевнив, що Україна бачить в Данії надійного стратегічного партнера, адже ця країна вже в 2015 році досягла мети свого Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 р., а саме – 30% «чистої» енергії в кінцевому енергоспоживанні. У 2030 р. планується отримати 50% «зеленої» енергії», – йдеться в повідомленні.

Також, всі учасники зустрічей відзначили значну роль Українсько-данської енергетичного центру (УДЕЦ) у практичному налагодженні двосторонніх взаємовідносин та обміну досвідом.

Україна зацікавлена в подальшому залученні УДЕЦ і данських партнерів щодо створення механізмів фінансування проектів «чистої» енергетики. «В полі нашого зору – активізація співпраці з Данським інвестиційним фондом, який, до речі, надав співфінансування для встановлення вітроелектростанції «Старий Самбір-2» потужністю 20,7 МВт на Львівщині торік», – прокоментував повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Джерело: ukrinform.ua