Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.06.2022

Україні не загрожує дефіцит цукру – УКАБ

Україна у 2021/2022 маркетинговому році (МР, вересень-серпень) виробила 1,4 млн тонн цукру, що повністю перекриває внутрішній попит обсягом 1,2 млн тонн, тому перевищення виробництва над споживанням унеможливлює дефіцит цієї продукції в країні, повідомляється на фейсбук-сторінці асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ) у п’ятницю.

“У 2021/2022 МР вироблено 1,4 млн тонн цукру, що на 44% перевищує показник попереднього року. Виробленого цукру вистачить, щоб спокійно й навіть із запасом перекрити річну потребу України в цукрі. А з урахуванням того фактору, що частина населення України тимчасово виїхала за кордон, то й фонд споживання також зменшився і, відповідно, перехідний залишок збільшується”, – уточнила УКАБ.

В асоціації нагадали, що під час посівної кампанії в Україні станом на 2 червня цукровими буряками вже засіяно 181 тис. га, що становить 80% від посівних площ попереднього року. Крім того, вже за чотири місяці розпочнеться новий сезон цукроваріння для забезпечення потреб українців наступного року.

За даними УКАБ, в умовах російського військового вторгнення в Україні спостерігається ажіотажний попит на базові продукти харчування. Кожна сім’я намагається створити запас продукції не на один місяць, побоюючись нестачі продуктів харчування та можливого зростання цін. У свою чергу підвищений попит може призвести до зростання цін.

Як повідомлялося, низка країн заборонила експорт цукру для забезпечення власних потреб. У травні 2022 року обмеження на його вивезення запровадили Індія, Казахстан і Киргизстан, у квітні – Білорусь, у березні – РФ.

 

ua.interfax.com.ua