Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 29.09.2022

Україні виділена квота на промисловий вилов в Атлантичному океані на 2023 рік

За результатами 44-ї сесії Організації з рибальства в північно-західній частині Атлантичного океану (НАФО) Україні на 2023 рік виділено національну квоту на вилов морського окуня обсягом 150 тонн.

Про це повідомили в Держрибагентстві.

До використання доступні й промислові квоти для груп Договірних сторін, що встановлені за статтею «Інші»: тріска атлантична, морський окунь, жовтохвоста лиманда, атлантична довга камбала, білий американський морський налим, скат, кальмар. Їхній вилов здійснюється за олімпійським принципом, без розподілу на національні квоти.

Держрибагентство запрошує зацікавлених суб’єктів господарювання долучитися до промислу у водах північно-західної частини Атлантичного океану.

З вимогами щодо необхідного пакету документів для провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомлялося, втрати рибної галузі України через дії окупантів сягають близько $40 млн.

Довідка

Під час щорічних засідань НАФО та її робочих органів обговорюються результати проведення наукових робіт з оцінки запасів водних біоресурсів, питання регулювання промислу у північно-західній частині Атлантичного океану, встановлюються національні квоти вилову водних біоресурсів тощо. Квота виділяється безпосередньо державі-члену, тому судно, що веде промисел за цією квотою, має бути під прапором України.

 

agrotimes.ua