Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.02.2021

Україні є чим пишатися: за останні 20 років ми подвоїли виробництво зерна

17 лютого у широкому колі експертів відбувається форум III Business & Legal Agri Forum, повідомляє agronews.ua.

Одним із спікерів був Микола Горбачьов, президент Української зернової асоціації, якого, до речі, вчора під час засідання Загальних Зборів УЗА вдруге було обрано Президентом асоціації.

У своєму виступі він зазначив, що незважаючи на обмежені фінансові та інтелектуальні ресурси, Україна з кожним роком вирощує все більший і більший врожай зернових. Хоча 2020 рік і став трохи винятковим.

Причиною цього є кліматичні зміни, які є непередбачуваними. Тому аграріям необхідно відповідати на ці виклики кожного року.

«Кліматична зона України найвигідніша для вирощування зерна. У Індії також. Основне виробництво зерна відбувається в Індії на півночі, бо там основне населення. Так от в Індії, щоб з півночі на південь залізничним транспортом доставити зерно, це буде коштувати біля 60 дол США на 1 тоні. А щоб доставити з України морем – 40-45 дол США на 1 тоні. Тому ми ще і транспортно гарно виграємо у порівнянні з іншими країнами», – сказав Горбачьов.