Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 14.09.2020

Українські бджолярі зможуть безпосередньо торгувати з Європою на «Медовій біржі»

«Медова біржа» запустила онлайн-майданчик з продажу меду, продуктів бджільництва та інвентарю, на якій українські бджолярі зможуть безпосередньо торгувати з Європою.

Про це розповів Гаррі Ремферт, бізнесмен з Німеччини, співзасновник «Медової біржі», передає Agravery із посиланням на AgroPortal.ua.

«Через 2 роки роботи на території України, торговельний майданчик „Медова біржа“ стала доступною для європейських покупців. Тепер кожен бджоляр України, який підготує експортний набір документів, може стати експортером в країни Європи», — повідомляє Ремферт.

Він додає, що всім, хто виробляє якісний мед, продукти бджільництва та рамки «Медова біржа» дозволить вийти з цими продуктами на європейський ринок і зайняти нішу.

«Раніше бджолярі України продавали мед компаніям-експортерам або, в окремих випадках, шукали контракти в Європі для власного експорту.

Наразі „Медова біржа“ дозволяє опублікувати власну пропозицію, щоб його побачили оптові покупці в Європі», — зазначив співзасновник «Медової біржі».

Зауважимо, щоб розпочати продаж на «Медовій біржі» потрібно підготувати документи, зробити аналіз продукції на відсутність заборонених домішок та розмістити своє оголошення на майданчику.