Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 07.06.2021

Український виробник Сентравіс починає поставки нержавіючих труб для європейських мотоциклів

Нікопольський завод нержавіючих труб виготовить 3 300 метров труб для вихлопних систем преміум-класу мотоциклів і високопродуктивних транспортних засобів.

Один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб Centravis (Сентравіс, Нікополь, Україна) виграв ще один контракт в автомобільній промисловості на поставку безшовних труб з нержавіючої сталі для вихлопних систем преміум-класу в ЄС.

В цьому контракті зазначається шлях диверсифікації автомобільної стратегії компанії за рахунок додавання ще однієї сфери застосування в її портфель. Ці труби будуть використовуватися одним з найвідоміших виробників вихлопних систем преміум-класу для мотоциклів і високопродуктивних транспортних засобів в ЄС – Akrapovic. Холодний цех і гарячий цех працюють над замовленням загальним обсягом понад 3 300 метрів.

«Це важлива віха для автомобільного бізнесу, і ми сподіваємося побачити більше аналогічних можливостей на ринку, де Сентравіс має всі можливості для підтримки свого розвитку», – сказав Марчін Бозек, менеджер з продажу Centravis Central Europe.

Akrapovič відома в усьому світі як інноваційна високотехнологічна компанія, яка використовує передові технології і високоякісні матеріали в конструкції вихлопної системи. Вихлопні системи Akrapovič відрізняються поліпшеними характеристиками, неповторним впізнаваним звуком, інноваційним дизайном, легкою конструкцією, майстерністю виготовлення і довговічністю.

«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія заснована в 2000 році. Виробничі потужності розташовані в м Нікополь (Дніпропетровська область). «Сентравіс» входить в топ-10 світових гравців, поставляє продукцію Thyssenkrupp, BMW, Alstom, linde, Samsung, Volkswagen і іншим компаніям. На підприємстві працює понад 1 400 співробітників.

 

metallurgprom.org