Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.05.2022

“Укргідроенерго” почало експортувати е/е до Молдови

ПрАТ “Укргідроенерго” почало експортувати електроенергію до Молдови відповідно до контракту, підписаного 10 травня з молдовською державною Energocom, повідомила компанія на своєму сайті в четвер.

“Компанія продає електричну енергію відповідно до нерівномірного добового графіка, забезпечуючи покриття пікового споживання та необхідних обсягів для енергосистеми Молдови”, – йдеться в повідомленні.

Як пояснили в “Укргідроенерго”, генерувальних потужностей компанії достатньо і для забезпечення енергосистеми України, і на експорт.

“Варто зазначити, що за рахунок експорту “Укргідроенерго” забезпечує надходження коштів у НЕК “Укренерго” за надання послуги з передачі електричної енергії, а також продаж частини надлишкової електроенергії у період весняного водопілля”, – заявив генеральний директор “Укргідроенерго” Ігор Сирота, слова якого наведено на сайті.

Наразі компанія здійснює своєрідне тестове постачання для відпрацювання взаємодії з молдовськими партнерами.

“Укргідроенерго” щоденно на добових аукціонах із доступу до міждержавних мереж здійснює купівлю пропускної спроможності до Молдови відповідно до добового графіка продажу е/е, узгодженого з Energocom та державним підприємством Moldelectrica (системний оператор Молдови).

Як повідомлялося з посиланням на результати добового аукціону “Укренерго” на 13 травня, “Укргідроенерго” викупило по 100 МВт міждержавного перетину для експорту е/е до Молдови на перші чотири години та по 160 МВт на решту годин.

Днем раніше компанія викупила 80 МВт міждержавного перетину на перші чотири години 12 травня і по 150 МВт на решту годин.

Як повідомлялося, державна компанія Молдови Energocom уклала контракт з “Укргідроенерго”, за яким та поставить у травні електроенергію обсягом 30% від споживання в Молдові. Поставки очікувалися з 12 травня.

Раніше на місячному аукціоні 420 МВт потужності перетину для експорту до Молдови викупили ТОВ “Августа” (150 МВт), ТОВ “ТЕТ-груп” (149 МВт) та ТОВ “Артлекс-Енерджі” (121 МВт). Фактично експорт до Молдови 1-11 травня не здійснювався.

 

ua.interfax.com.ua