Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.02.2021

Укрпошта оголосила пошук партнера для будівництва першого автоматизованого сортувального центру у Києві

«Цифровізація та максимальна автоматизація всіх процесів залишається одним із головних пріоритетів у розвитку та роботі Укрпошти. Починаючи від сьогодні і до 19 лютого компанія збирає пропозиції від підрядників та партнерів, готових збудувати перший за 40 років сучасний автоматизований сортувальний центр для надання ще більш швидких та зручних поштових послуг населенню. Це стало можливим завдяки підтримці наших постійних міжнародних партнерів з ЄІБ та ЄБРР, разом з якими ми працюємо над проектом «Логістична мережа (Модернізація та цифровізація Укрпошти)», у рамках якого буде зведено 7 автоматизованих сортувальних центрів та 62 напівавтоматизованих депо», – зазначив очільник Міністерства.

За словами Владислава Криклія, реалізація цього проекту дозволить створити надсучасну логістичну мережу для обробки посилок, скоротить терміни доставки та покращить загальну якість поштових послуг для мільйонів українців. Це, у свою чергу, зможе поліпшити умови для ведення бізнесу в країні та забезпечити необхідну інфраструктуру для подальшого розвитку інтернет-торгівлі.

Головними вимогами до учасників є досвід будівництва великих логістичних центрів, наявність джерел фінансування від 10 млн доларів та власної земельної ділянки площею не менше 8 га зі зручним розташуванням не далі ніж 20 км від Києва.

Більш детально ознайомитися з кваліфікаційними критеріями, проектом технічного завдання і договору та іншою тендерною документацією можна /за посиланням/.

Також для швидкого опрацювання пропозицій ринку створено /відкритий реєстр питань та відповідей/ учасників щодо документації та процесу майбутнього тендеру Укрпошти.

«Проект із модернізації логістичної мережі Укрпошти нарешті отримує фізичні обриси та чіткі дедлайни. Першою ластівкою її великої реорганізації та автоматизації сортування посилок стане зведення сортувального центру на лівому березі Києва. І нам для цього потрібен надійний партнер. Для забезпечення прозорого та ефективного використання коштів компанію-партнера будемо обирати на Prozorro. Хоча закон про закупівлі не передбачає проведення саме цих  торгів на майданчику. Зараз проводимо дослідження ринку, аби сформулювати чіткі вимоги та погодити усі технічні деталі перед запуском тендеру. Запрошуємо до участі усіх потенційних партнерів, які мають досвід реалізації таких масштабних проектів та бажання долучитися до першого за 40 років будівництва в Укрпошті», – у свою чергу відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Компанії, які бажають взяти участь у закупівлі, можуть отримати додаткову інформацію через e-mail: kovalenko-lv@ukrposhta.ua

та Kvashyn-oo@ukrposhta.ua. На цю ж адресу до 19 лютого не пізніше 18 години за київським часом вони мають надіслати свої бюджетні техніко-комерційні пропозиції.Результатом опрацювання пропозицій ринку стане пакет тендерної документації, який забезпечить відкриту міжнародну конкуренцію, рівні умови для всіх учасників, справедливість та прозорість процесу, вибір економічно найвигіднішої пропозиції.

Нагадаємо, Укрпошта залучила близько 100 млн євро від ЄБРР та ЄІБ для модернізації існуючої логістичної мережі та реформування сільських поштових відділень. Відповідні угоди було укладено восени 2020 року за участі Міністерства інфраструктури.

Джерело: Урядовий портал.