Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 13.04.2020

Укрпоштою підписано договір на придбання 500 авто для пересувних відділень

10 квітня АТ “Укрпошта” підписала договір фінансового лізингу про закупівлю 500 автомобілів для пересувних відділень вартістю майже 8,5 млн євро. При цьому, попередньо було проведено тендер на платформі Prozorro для вибору моделі та постачальника автівок, щоб забезпечити повну прозорість процесу закупки.

Закупівлі на умовах договору фінансового лізингу навіть для державних компаній та великих контрактів не вимагають використання платформи Prozorro. Але, щоб забезпечити чесний ринковий підхід та отримати найкращу пропозицію, Укрпошта традиційно провела тендер та забезпечила такі умови, щоб взяти участь у тендері змогла найбільша кількість учасників. Сам договір підписано на 3 роки: такий термін відповідає періоду окупності самого проекту та дозволяє підприємству розподілити фінансове навантаження у сплаті вартості авто.

Підписання договору відбулось за участі Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, який відзначив актуальність запровадження пересувних відділень: «В Україні понад 25 тис. сіл та селищ міського типу, в яких проживає більше 10 млн людей. Завдання держави – зробити так, щоб кожна бабуся чи дідусь, як би далеко вони не жили від міста, могли отримати пенсію, сплатити комунальні, купити ліки чи базовий набір продуктів. Епідемія коронавірусу та обмеженість міжміського пересування тільки підняла на поверхню всі ці потреби. Укрпошта була, є і залишатиметься навіть у найвіддаленіших куточках країни. Пересувні відділення – це можливість покращити якість сервісу та зробити його сучасним і комфортним. Тому сьогоднішнє рішення як ніколи вчасне».

До кінця 2020 року Укрпошта планує запустити пересувні відділення у населених пунктах 5 областей України з кількістю жителів до 2000 людей.

«Зараз складний час для усієї країни. Укрпошта так само призвичаюється до нових умов, щоб забезпечити безперебійне функціонування базових процесів у державі, таких як: доставка пенсій і соціальних виплат, доставка продуктів, пошти та кореспонденції, а тепер ще й ліків. І як би там не було, ми не відмовляємося від планів «докоронавірусного» часу та інвестуємо у розвиток. Пересувні відділення – це сучасні послуги та сучасні робочі місця (яких зараз особливо не вистачає) з гідною оплатою. Вже до кінця літа ми запустимо перші 200 автівок, решту – восени. Разом з тим у кожному з цих населених пунктів буде хоча б по одній точці присутності, де начальник відділення або листоноша села надаватиме послуги», – зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

Про процедуру тендеру та умови можна ознайомитись на сайті Міністерства інфраструктури.

Джерело: Урядовий портал.