Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 19.06.2023

«Укрзалізниця» за січень-травень відремонтувала понад 400 км колій

Цьогоріч загалом планується відремонтувати різними ремонтами 1300 км колій

АТ «Укрзалізниця» за підсумками січня-травня 2023 року оновила різними видами ремонтів понад 400 км колій. Зокрема, найактивніші роботи наразі тривають у Львівській, Київській та Одеській областях. Про це йдеться у пресрелізі на сайті залізничного оператора.

Протягом п’яти місяців залізничники оновили 227,7 км залізничних шляхів середнім ремонтом та 175,8 км – капітальним.

«Попри війну маємо підтримувати інфраструктуру в належному стані та максимально надолужувати прострочені ремонти. Адже це, у першу чергу, безпека та швидкість доставки пасажирів та вантажів. Цьогоріч загалом планується відремонтувати різними ремонтами 1300 км колій. Третину вже зробили. Також ми готові до відновлення інфраструктури на територіях, які будуть деокуповані після контрнаступу наших Збройних сил», – зазначив голова правління УЗ Євген Лященко.

Вже завершено капітальний ремонт колій на перегоні Свалява – Вовчий та на станції Глинна-Наварія у Львівській області, а також на дільниці Мотовилівка – Васильків  поблизу столиці.

Активно триває капремонт колій на перегонах Любомль – Мацеїв на Львівщині, Вільногірськ – Ерастівка на Дніпропетровщині та Подільськ – Чубівка на Одещині. На цих напрямках роботи завершаться в червні-липні.

Нагадаємо, за підсумками 2022 року «Укрзалізниця» відремонтувала загалом 1904 км колій, з яких 625,1 км – середнім ремонтом, та 468,9 км – капітальним.

Як повідомлялось раніше, УЗ  отримає €200 млн фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках проєкту «Надзвичайна підтримка української залізниці». Кошти, зокрема, спрямують на закупівлю матеріалів для відновлення залізничних коридорів з ЄС.

 

gmk.center