Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 10.09.2020

Уряд підтримав законопроект, необхідний для розвитку електромобільності в Україні

9 вересня, на своєму засіданні Уряд підтримав розроблений Міністерством інфраструктури законопроект “Про внесення змін до Закону України “Про автомобільний транспорт”. Він чітко визначає в законодавстві України терміни “електричний транспортний засіб” (“електромобіль”), “електробус”, “станція зарядки електромобілів”, “вантажний електромобіль”, “легковий електромобіль”, “гібридний електромобіль”, “плагін-гібридний електромобіль”.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Ми поступово рухаємось до повсюдного використання більш екологічних та сучасних видів транспорту на електродвигунах. Електромобілі вже стали невід’ємною частиною нашого життя і надалі цей напрям буде тільки розвиватися. І чим краще Уряд, Верховна Рада та держава в цілому сприятимуть підвищенню рівня електромобільності в Україні, тим швидше відбуватиметься цей рух. Наприклад, одна з таких ініціатив, яку ми сьогодні підтримали на Уряді, — розроблений Мінінфраструктури законопроект, що нарешті чітко визначає ключові терміни та поняття, пов’язані з електромобільністю. Сподіваюсь, що Верховна Рада теж найближчим часом позитивно його оцінить. Адже на ці зміни чекають тисячі українців, котрі зараз користуються або хочуть почати користуватися електротранспортом”, – зазначив очільник Міністерства.

Владислав Криклій також згадав нещодавню підтримку депутатами у першому читанні законопроектів №3476 і №3477, які спрямовані на стимулювання розвитку електричного транспорту в Україні, а також законопроекту №3023, що вводить чіткі правила користування персональним електротранспортом, чим сприяє підвищенню безпеки на дорогах.

Джерело: Урядовий портал.