Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 18.09.2019

Уряд призначив нового заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

18 вересня, на своєму засіданні, Уряд призначив Сергія Ніколайчука заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, який відповідатиме за макроекономічний аналіз та прогнозування.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

“Перед міністерством стоїть амбітна задача –  посилення аналітичної підтримки прийняття рішень з економічної політики. Рішення мають базуватися на кількісному аналізі, а не на «відчуттях». Я докладу максимум зусиль для розбудови такої системи всередині міністерства та посилення його аналітичної спроможності”, – прокоментував своє призначення Сергій Ніколайчук.

Сергій Ніколайчук  отримав ступінь магістра з економіки в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2004 році. Там же у 2008 році захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата економічних наук.

До призначення на посаду працював директором департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України. Є експертом у галузі монетарної політики, макроекономіки та макроекономічного моделювання.

Читати також: