Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.05.2021

Уряд знову перейменував Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Кабінет міністрів України перейменував Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства в Міністерство економіки.

Рішення ухвалили на позачерговому засіданні 21 травня, свідчить урядова постанова №504.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству економіки у місячний строк подати пропозиції щодо внесення до актів законодавства «змін, що випливають із цієї постанови».

Окрім назви у відомства з 20 травня і новий очільник – Верховна Рада призначила на посаду першого віцепремʼєра – міністра економіки очільника Державної податкової служби Олексія Любченка.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Кабмін, який тоді очолював прем’єр Олексій Гончарук, перейменував низку міністерств. Зокрема Міністерство економічного розвитку і торгівлі було перейменовано на Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

nv.ua