Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 24.05.2021

Уряд знову перейменував Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Кабінет міністрів України перейменував Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства в Міністерство економіки.

Рішення ухвалили на позачерговому засіданні 21 травня, свідчить урядова постанова №504.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству економіки у місячний строк подати пропозиції щодо внесення до актів законодавства «змін, що випливають із цієї постанови».

Окрім назви у відомства з 20 травня і новий очільник – Верховна Рада призначила на посаду першого віцепремʼєра – міністра економіки очільника Державної податкової служби Олексія Любченка.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Кабмін, який тоді очолював прем’єр Олексій Гончарук, перейменував низку міністерств. Зокрема Міністерство економічного розвитку і торгівлі було перейменовано на Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

nv.ua