Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.06.2022

В Україні дешевшають рання капуста та картопля – експерти

На плодоовочевому ринку України відмічається чергове цінове зниження. Зокрема, ціни на капусту ранніх сортів в Україні зменшилися на 15-25% у порівнянні з попереднім місяцем і дещо подешевшала рання картопля.

Як передає Укрінформ, про це повідомляють аналітики агропорталу ІА АПК-Інформ.

«Є помітне здешевлення білоголової капусти ранніх сортів, передумови до якого аналітики проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» відзначили ще тижнем раніше. Перші великі партії ранньої капусти потрапляють на внутрішній ринок України саме з Херсонщини. Тож окупація цього регіону призвела до створення певного дефіциту продукції на територіях, вільних від бойових дій», – зазначають аналітики.

Із початку минулого тижня від виробників центральних та західних областей України почала надходити інформація про початок збору врожаю капусти в господарствах. Як результат, ціни на капусту ранніх сортів в Україні зменшилися на 15-25% відносно до попереднього звітного періоду.

«Причини закріплення негативних цінових тенденцій у цьому сегменті повністю співпадали з факторами, що призвели до здешевлення капусти», – йдеться у повідомленні.

На думку експертів ринку, негативні цінові тенденції у сегменті капусти зберігатимуться й найближчими тижнями. Кардинальні зміни цінової ситуації у даному сегменті можуть відбутися вже з настанням липня, коли буде традиційний перехідний період між ранніми та середніми сортами капусти.

Щодо сегменту «молодої» картоплі, ситуація на ринку буде розвиватися аналогічно.

Менш суттєво, приблизно на 10-15% за останні сім днів, знизились відпускні ціни на ранню картоплю в Україні.

«Наразі є усі передумови до подальшого зменшення цін на дану продукцію. На додачу, підтримку подальшому ціновому зниженню у сегменті ранньої картоплі будуть надавати наявні обсяги торішньої картоплі у сховищах місцевих фермерів», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільш дорогою позицією овочів борщового набору в Україні напередодні другої декади червня залишається столовий буряк.

За словами аналітиків, сценарій розвитку ситуації щодо зниження цін найближчим часом можна буде спостерігати й у сегменті коренеплодів, коли розпочнеться масовий збір врожаю буряків та моркви ранніх сортів у господарствах центрального та західного регіонів України.

Як пояснюють спеціалісти АПК-Інформ, у місцевих виробників цих коренеплодів сховища спорожніли вже більше ніж місяць тому, тож пропозиція компенсувалася продукцією, завезеною з Польщі. Проте цього тижня практично всі польські компанії завершили реалізацію останніх партій продукції. Наразі, гуртові ціни на столові буряки врожаю 2021 року в Україні майже досягли позначки в $1/кг, а пропозиція на внутрішньому ринку залишається недостатньою.

Як повідомляв Укрінформ, через захоплення Херсонщини ціни на ранні овочі перевищують минулорічні, але за прогнозом очікувано знижуються після надходження врожаю з відкритого ґрунту з центральної України.

 

www.ukrinform.ua