Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.11.2021

В Україні розробляють онлайн-платформу каналів збуту для аграріїв

Для виробників і постачальників сільськогосподарської продукції в Україні розробляється онлайн платформа Retail Guidebook. Проєкт створений Українською асоціацією бізнесу і торгівлі (UBTA) в партнерстві з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

Про це повідомляє прес-служба Бюро Маркетингових Технологій.

«Платформа буде реалізована в форматі веб-порталу і міститиме систематизовану інформацію щодо співпраці з основними каналами збуту аграрної продукції. А саме: з національними та регіональними торговими мережами, представниками HoReCa та кейтерінгу, трейдерами, переробниками, дистриб’юторами і маркетплейсами», — йдеться в повідомленні.

З метою тестування платформи Бюро Маркетингових Технологій здійснило якісне дослідження. До тестування були залучені представники малого і середнього бізнесу в агросфері. Головна потреба в проведенні дослідження — виявити реальні інформаційні потреби виробників і постачальників сільськогосподарської продукції в Україні. Учасники оцінювали зручність користування платформою на базі тестової версії та легкість пошуку необхідної інформації. Переважна оцінка виявилася позитивною: структура майбутньої платформи є зрозумілою, навігація зручною, представлена інформація — корисною для виробників і постачальників аграрної продукції.

«Ключові складові, які зацікавили учасників дослідження на етапі тестування платформи: наявність бази каналів збуту і потенційних клієнтів, інформація про органи сертифікації. Також сподобалися дизайн, оформлення і кольорова гамма сайту. Підприємці бажають отримувати завдяки платформі актуальну інформацію. Структурована база каналів збуту допоможе у більш швидкому розширенню ринків продажу і виходу в нові регіони. Онлайн проєкт орієнтований також на рітейлерів, які зацікавлені у формуванні привабливої товарної полиці і покращенні клієнтського сервісу», — додають у компанії.

Підкреслимо, що на етапі реалізації розробники Retail Guidebook врахували ключові потреби українських підприємців. Завдяки платформі виробники і постачальники с/г продукції отримають реальні вимоги роботи з торговими мережами, якісну базу контактів основних каналів збуту і умови співпраці. Спрощення доступу до ринкової інформації спрятиме підвищенню активності аграрного бізнесу в Україні.

Agravery.com