Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.07.2021

В Україні відкриють Офіс сприяння інвестиціям та технологіям ЮНІДО

У межах членства в Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) в Україні буде створено Офіс сприяння інвестиціям та технологіям.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

«Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості визначено головним центральним органом виконавчої влади, відповідальним за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в ООН з промислового розвитку. Наразі ведеться робота з утворення в Україні Офісу ЮНІДО», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, це надасть можливість напряму використовувати технічні, експертні і фінансові можливості ЮНІДО для реалізації спільних проєктів в Україні.

Також Мінстратегпром нині працює над створенням Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства на базі ДП «УкрНДІспецсталь».

Очікується, що це сприятиме збільшенню експорту конкурентоспроможної металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів, сертифікованої за міжнародними стандартами.

Як повідомляв Укрінформ, віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський повідомив подробиці підготовки до запуску космічного апарата «Січ-2-30».

ukrinform.ua