Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.06.2019

В Японії впроваджують унікальну систему автоматичної реєстрації на рейс

Японія продовжує впроваджувати високі технології в побут людини для того, щоб зробити його ще більш зручним. На цей раз мова йде про систему автоматичної реєстрації на рейс, яка дуже скоро може з’явитися в одному з аеропортів Токіо, пише Planet Today.

Першим аеропортом, який отримає в своє розпорядження таку систему стане Наріта, Токіо. Японське керівництво зараз ретельно готується до проведення літніх Олімпійських ігор в 2020 році. А технологія розпізнавання осіб в аеропортах, впевнені місцеві інженери, дозволить значно скоротити процеси здачі багажу і посадки пасажирів на рейс.

Розробкою унікальної поки технології займалася компанія NEC Corp. Сенс її роботи досить простий: кожен бажаючий може внести зображення своєї особи в спеціальну базу в момент реєстрації на той чи інший рейс, що дасть людині ряд переваг.

Як вже було написано вище, процедури здачі багажу і посадки на літак значно прискоряться, бо більше не доведеться стояти в довгих чергах. Система автоматично буде розпізнавати обличчя пасажира і підтверджувати його особистість.

Єдиним місцем, де людям все ж доведеться пред’являти свій паспорт, залишиться імміграційний контроль. Однак, судячи з усього, можна бути впевненими і з цією проблемою японці також скоро впораються.

Джерело: Аспекти