Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.06.2021

Вадим Двойнос: «ДП «Укрхімтрансаміак» відтранспортувало перший мільйон тонн аміаку

Починаючи з початку року, державне підприємство «Укрхімтрансаміак» достроково відтранспортувало магістральним аміакопроводом до АТ  «Одеський припортовий завод» 1 млн тонн аміаку рідкого.

«Департамент оперативного управління магістральним аміакопроводом зафіксував такі дані станом на  04:57  1 червня 2021 року», – виступаючи на виробничій нараді, повідомив очільник ДП  «Укрхімтрансаміак» Вадим Двойнос.

«Фахівцям підприємства вдається забезпечувати безпечну стабільну і безперебійну роботу аміакопроводу– стратегічно важливого для хімічної галузі та економіки країни об’єкта, попри карантинні обмеження, які діють в умовах пандемії. Системна й злагоджена виробнича взаємодія усіх підрозділів і служб, вчасне та якісне виконання ремонтів й інших профілактичних заходів з підтримання трубопроводу у належному технічному стані, постійні навчання та професійне вдосконалення персоналу дали змогу відтранспортувати зазначені обсяги раніше запланованих термінів», – наголосив В.Двойнос.

На його думку, випередження планів із транспортування стало також можливим за рахунок оптимально спланованих навантажень між замовниками послуг з транзиту.

 

Пресслужба ДП «Укрхімтрансаміак»