Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 05.02.2019

Вартість української кукурудзи помітно зросла

За рахунок зміцнення світових котирувань суттєво посилилися позиції української кукурудзи. Окрім того, помітно подорожчала зернова культура з поставкою в січні­-лютому 2019 року. І на сьогодні вона має найбільший попит в імпортерів.

“Торгівля йшла помірними темпами. Водночас оператори повідомляли, що на тлі домовленостей між Китаєм та США перша країна може збільшити імпорт американської кукурудзи, що матиме несприятливі наслідки для української зернової культури: послаблення попиту. Хоча трейдери зазначають більш привабливу ціну вітчизняної кукурудзи, адже вартість американської – помітно зросла”, – зазначає експерт ДЗІ Мирослава Шимкова.

Також ринок очікував на грудневий прогноз від МСГ США, яке знову підвищило рівень виробництва кукурудзи в Україні до 35 млн тонн (+1,5 млн тонн), а оцінка експорту становила 28 млн тонн (+1 млн тонн).

 

Більше коментарів від експертів ДЗІ читайте в ІНФОРМАЦІЙНОМУ БЮЛЕТНІ “Огляд цін українського та світового ринків”, №1, СІЧЕНЬ 2019