Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.02.2021

Велика Британія отримала можливість імпортувати рибу в Україну

Департамент навколишнього середовища, продовольства та сільських справ Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (DEFRA) узгодив сертифікат для ввезення рибних продуктів до України. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Це означає, що Україна незабаром зможе імпортувати рибу та рибні продукти з Великої Британії.

За словами Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, узгодження міжнародних сертифікатів на експорт є двостороннім процесом. У свою чергу спеціалісти Держпродспоживслужби опрацьовують сертифікати для експорту української продукції до Великої Британії.

«Після виходу Великої Британії з ЄС ми маємо наново погоджувати угоди та сертифікати для здійснення двосторонньої торгівлі, – прокоментувала Владислава Магалецька. – Наша задача, щоб споживачі обох країн були у виграші, а бізнес побачив для себе ситуацію «він-він». Зараз ми працюємо в режимі 24/7 для того, щоб Україна та український бізнес отримали найкращі умови, а українські споживачі – доступ до якісних товарів із Великої Британії».

Нагадаємо, через вихід Великої Британії з ЄС багато угод та сертифікатів потребують перегляду та узгодження. Наразі Держпродспоживслужба активно працює над врегулюванням торговельних питань із Великою Британією, яка є важливим та стратегічним торговельним партнером України.

Джерело: Урядовий портал.