Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.09.2021

Вітчизняним аграріям збільшили ліміти банківського фінансування на 30%

Напередодні осіннього посівного сезону ОТП Банк збільшив ліміт фінансування одного позичальника під заставу аграрних розписок на 30%. Наданий ліміт збільшився з 15 млн грн до 20 млн грн. Повідомляє Kurkul.com.

«Аграрна галузь серед тих, що розвиваються в Україні найшвидше, а «Агро Фабрика» росте разом зі своїми клієнтами. Тож рішення підвищити максимальну суму фінансування стало відповіддю на запит ринку і тих фермерів, які потребують фінансової підтримки для підвищення конкурентоспроможності й оптимізації свого виробництва», — зазначив начальник відділу «ОТП Агро Фабрика» Іван Єрко.

Ще у березні 2017 р. ОТП Банк розпочав фінансувати агровиробників під заставу агарних розписок. В той час максимальна сума фінансування становила всього 8 млн грн. У 2018 р. максимальний ліміт було підвищено до 15 млн грн. У цілому за 5 років роботи банк став лідером за обсягом оформлених аграрних розписок на загальну суму на 5,5 млрд грн, і за їхньою кількістю — близько 1 тис.

 

kurkul.com