Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.01.2020

Висадити 1 мільярд дерев за допомогою дронів

Канадський стартап Flash Forest до 2028 року планує висадити 1 мільярд дерев за допомогою дронів.

Крім нової технології висівання, компанія розробила спеціальну оболонку для насіння, яка пришвидшить процес їх проростання. 

Про це повідомляє Eco Technology.

Технологія посадки дерев, розроблена Flash Forest, дозволяє проводити посадку в 10 разів швидше та обійдеться на 80% дешевше, ніж традиційні методи.

«Ми об’єднали технології, софт та екологічні науки, щоб змінити традиційні методи висадки дерев та прискорити лісовідновлення. Наша мета — посадити 1 мільярд дерев до 2028 року», — стверджують в компанії.

Для посадки дерев планують використовувати важкий дрон власної розробки, який буде вистрілювати насінням з невеликої пневматичної гармати. Постріл повинен помістити капсулу з пророслим насінням, мікоризою та добривами на оптимальну глибину. Слідом за першим дроном буде летіти другий безпілотник — він займеться розпиленням азоту, добрив та інших поживних речовин, які дозволять насінню рости швидше.

Безпілотники будуть сіяти вже проросле насіння — за задумом компанії, такий підхід дозволить збільшити число вирослих дерев. Після того, як два дрони викинули насіння та оброблять їх добривами, третій дрон буде раз на тиждень пролітати над засіяними територіями та стежити за ростом дерев.

Технологія, розроблена компанією, дозволить засівати території швидше, ніж традиційним способом.