Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 19.01.2021

Визначено переможця аукціону на виконання передпроектних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті

Міністерство інфраструктури України у співпраці з Укрінфрапроектом продовжують підготовку проектування та будівництва нового аеропорту на Закарпатті. Відтак, вже визначено переможця аукціону на виконання передпроектних робіт. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Ми продовжуємо підготовку проєктування та будівництва нового летовища на Закарпатті. Вже визначено переможця аукціону на виконання передпроектних робіт Очікувана вартість закупівлі складала 5 млн грн, проте переможець виконає роботи за 4 млн 220 тис. грн. Найближчим часом буде укладено відповідний договір. Всього участь в аукціоні взяли 7 компаній. За результатами передпроектних робіт буде визначено місце розташування аеропорту – у селищі Середньому або Мукачеві. А після цього одразу розпочнеться проектування», – пояснив Міністр.

За словами Владислава Криклія, новий аеропорт має стати не просто інфраструктурним проектом держави, а й значною приватною інвестицією в розбудову Закарпатського регіону, адже проект планується реалізувати із залученням механізмів державно-приватного партнерства. Орієнтовно будівництво аеропорту займе до 3-х років. Нагадаємо, 2,4 млрд грн з держбюджету у 2021 році підуть на розвиток регіональних аеропортів. 1,4 млрд грн буде спрямовано на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, 1 млрд грн – на аеропорти у Рівному, Херсоні та Вінниці. Крім цього, ще 30 млн грн виділено на проектування нового летовища на Закарпатті.

Джерело: Урядовий портал.