Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 10.05.2019

ЄС допоможе українським виробникам просувати продукцію на своїх ринках

Європа вирішила допомогти українським виноробам і сироварам з просуванням їх продукції на ринках ЄС. Днями в Одесі між проектом Єврокомісії «Підтримка розвитку системи географічних найменувань в Україні» і Національною туристичною організацією був підписаний меморандум про старт пілотного проекту «Дороги вина і смаку України».

Про це на своєму сайті повідомляє UBR.

В його рамках в Бессарабії найближчим часом буде створено туристичний гастромаршрут «Болград – Криничне – Ізмаїл – Вилкове», який будуть тестувати протягом двох років, всіляко рекламуючи серед європейців. Саверіо Савіо, керівник проекту Єврокомісії, планує в разі успіху розгортати проект і на інші регіони країни, а в перспективі створити Національну карту доріг вина і смаку України.

«Дороги вина і смаку» має на меті створення і просування привабливих українських регіонів енотуризму (турів по місцях виробництва вин) і гастротуризму, і системне залучення в регіон туристів з України та ЄС. Популяризація в Україні та просування в країнах ЄС поїздок за вином і оригінальними крафтовими продуктами буде організовано за тим же принципом, що і «Дороги вина і смаку» Тоскани, Провансу, Бордо або Сицилії.

Важливе завдання «Доріг вина і смаку» — інтеграція України в загальноєвропейську систему географічних найменувань. За словами ключового експерта з географічних найменувань Дарко Якшича і старшого експерта з юридичних питань Ясни Чачіч, прийняття системи географічних найменувань захистить українських виноробів та сироварів від можливих санкцій.

Українським виробникам доведеться відмовитися від використання таких торгових марок, як фета, рокфор, парміджано, шампанське, бордо чи коньяк. Краща європейська практика в подібних випадках — виробникам в будь-якому цілісному кліматично регіоні скооперуватися і отримати географічне найменування спільно. Це принесе користь і з точки зору просування туристичного регіону в країнах ЄС, і дозволить вийти на єдиний цифровий ринок ЄС.

Джерело: UBR