Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.04.2021

ЄС продовжив на п’ять років мита на труби з Білорусі, Китаю і Росії

Єврокомісія продовжила антидемпінгове мито на імпорт зварних труб з Білорусі, Китаю і Росії ще на 5 років. Про це повідомив Reuters з посиланням на офіційний вісник ЄС.

Антидемпінгові мита поширюються на імпорт зварних труб, труб з чавуну й нелегованої сталі, труб круглого перерізу й зовнішнього діаметра, який не перевищує 168,3 мм.

За підсумками розслідування Єврокомісія дійшла висновку, що виробники з Білорусі, Китаю і Росії продають зварні труби в ЄС за невиправдано низькими цінами. Зазначені країни мають високі потужності з виробництва металопродукції, тому скасування захисних заходів може загрожувати демпінгом труб на ринку ЄС.

Єврокомісія зберегла антидемпінгове мито на імпорт труб в розмірі 90,6% для Китаю, 38,1% – для Білорусі. Антидемпінгове мито для імпорту з Росії становить 16,8% для «Трубной металлургической компании», 10,1% – для групи ОМК і 20,5% – для інших підприємств.

Єврокомісія запровадила антидемпінгові мита на імпорт зварних труб у ЄС для Білорусі, Китаю, Росії у 2008 році. Ініціаторами захисних заходів виступили корпорація ArcelorMittal, іспанська компанія Celsa Atlantic, італійський виробник Arvedi Tube Acciaio.

Кожна з трьох країн на сьогодні охоплює менше 0,5% ринку ЄС. У 2006-2007 рр. їх сукупна ринкова частка становила 18,7%. Туреччина, чия металопродукція не обкладається митом, має найбільшу частку на ринку зварних труб ЄС – 28%.

 

gmk.center