Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.08.2021

З 2022 року скасують плату за розведення мостів при проходженні суден

Кабінет Міністрів минулого тижня ухвалив постанову, відповідно до якої власники розвідних мостів з 1 січня 2022 року будуть безоплатно забезпечувати їх підйом та розкриття для проходу суден.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України у Фейсбуці.

Зазначається, що з 2022 року власники розвідних мостів на внутрішніх водних шляхах будуть зобов’язані: забезпечити наявність та надійну роботу засобів навігаційного та іншого обладнання, необхідного для своєчасного та безпечного проходження суден через судноплавні розвідні прогони мостів, забезпечити безоплатний підйом, поворот, розкриття розвідних мостів для пропуску суден та плавучих об’єктів.

Крім цього, власники мостів повинні будуть подавати до Державної служби морського та річкового транспорту України інформацію про заплановані на рік профілактичні і ремонтні роботи, що дозволить планувати необхідні перерви у навігації на окремих ділянках внутрішніх водних шляхів.

В Мінінфраструктури розповідають, що перевізники в Україні наразі вносять плату за розведення ферм мостів.

“Це негативно впливає на розвиток річкового судноплавства, призводить до здорожчання річкової логістики та заважає збільшенню обсягів перевезень річковим транспортом”, – пояснюють у відомстві.

 

www.ukrinform.ua