Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.12.2020

За минулий тиждень нараховано понад 2 млн грн плати за перевантаження, – Владислав Криклій

За підсумками 7-13 грудня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено ще понад 9 тис. транспортних засобів, складено 209 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано понад 2 млн грн плати за перевантаження.

Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Посилений габаритно-ваговий контроль на дорогах триває. Цього тижня працівники Укртрансбезпеки перевірили ще понад 9 тисяч вантажівок і нарахували понад 2 млн грн плати за проїзд. Лідери серед регіонів, де було нараховано найбільше плати за перевантаження – Херсонська, Одеська і Черкаська області. Разом з тим, протягом минулого тижня підвищились показники ефективності габаритно-вагового контролю у Волинській, Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях», – зазначив очільник Міністерства.

«Ключовий момент реформи у сфері ГВК – це введення справедливої відповідальності для всіх: відправника, перевізника та отримувача вантажу. І санкції мають бути значущими. Тільки в такому випадку учасники перевезень будуть зацікавлені не порушувати габаритно-вагові норми», – зазначив Голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Детальніше – на сайті Мінінфраструктури.

Джерело: Урядовий портал.