Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.12.2020

За минулий тиждень нараховано понад 2 млн грн плати за перевантаження, – Владислав Криклій

За підсумками 7-13 грудня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено ще понад 9 тис. транспортних засобів, складено 209 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано понад 2 млн грн плати за перевантаження.

Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Посилений габаритно-ваговий контроль на дорогах триває. Цього тижня працівники Укртрансбезпеки перевірили ще понад 9 тисяч вантажівок і нарахували понад 2 млн грн плати за проїзд. Лідери серед регіонів, де було нараховано найбільше плати за перевантаження – Херсонська, Одеська і Черкаська області. Разом з тим, протягом минулого тижня підвищились показники ефективності габаритно-вагового контролю у Волинській, Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях», – зазначив очільник Міністерства.

«Ключовий момент реформи у сфері ГВК – це введення справедливої відповідальності для всіх: відправника, перевізника та отримувача вантажу. І санкції мають бути значущими. Тільки в такому випадку учасники перевезень будуть зацікавлені не порушувати габаритно-вагові норми», – зазначив Голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Детальніше – на сайті Мінінфраструктури.

Джерело: Урядовий портал.