Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.11.2021

Зараз як ніколи важливим є комплексний підхід до підвищення енергоефективності, – Валерій Безус

Зараз як ніколи важливим є комплексний підхід до підвищення енергоефективності. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Валерій Безус в інтерв’ю для інтернет-видання «Енергореформа».

“Тому ухвалення закону «Про енергоефективність», який був підписаний Президентом України 10 листопада і набув чинності 13 листопада, є дуже актуальним. Ми почали працювати над механізмами його реалізації ще до прийняття. Тепер у нас вже на рік розписано роботу, є певні завдання до Держенергоефективності, Міненерго, Мінрегіону щодо розробки підзаконних актів. Це колосальний обсяг завдань”, – пояснив він.

За словами Валерія Безуса, одне з важливих положень закону – щорічно передбачати видатки на програми з підвищення енергоефективності не менше 1% видаткової частини бюджету.

Водночас Держенергоефективності із Міненерго розроблено та вже направлено на розгляд Уряду пролонгацію Державної програми енергоефективності до 2027 року. Програма передбачає допомогу населенню на утеплення будинків та енергоефективне обладнання, енергомодернізацію систем тепло-, водозабезпечення та водовідведення, а також будівель соціальної сфери.

“Сподіваємося, що саме в такому форматі її буде прийнято Урядом. Наступного року пропонуємо закласти в бюджеті на ці цілі трохи більше 2,7 млрд грн”, – зазначив Валерій Безус.

 

www.kmu.gov.ua