Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.06.2021

Заступника міністра економіки України Тараса Качку обрано головуючим в міжнародній раді по зерну на 2021/2022 рік

7-9 червня 2021 року відбувається низка важливих заходів, організованих Міжнародною радою по зерну (МРЗ), зокрема, чергове засідання Ради та щорічна Міжнародна зернова конференція. Сьогодні під час засідання 53-ї сесії МРЗ, заступника Міністра розвитку економіки України – Торгового представника України Тараса Качку проголошено очільником Міжнародної ради по зерну на 2021/2022 рік.

Слід зазначити, що Україна приєдналась до МРЗ ще у 1998 році, а 6 липня 2010 року стала повноправним членом-експортером, однак вперше головуватиме в цій організації. Головування розпочнеться з 1 липня 2021 року та триватиме до 30 червня 2022 року.

“Виробництво і торгівля зерновими є не лише однією з сильних сторін України в контексті світової торгівлі, але й являє собою основу врівноваженої продовольчої системи, в якій має бути відображено внесок виробництва, інфраструктури, враховані кліматичні та соціальні стандарти та орієнтири на інтегрованість в глобальні продовольчі системи. Сподіваюсь, головування в МРЗ надасть можливість Україні широко заявити про свою позицію вагомого гравця на зовнішньому ринку та прикласти зусиль до розвитку глобального зернового ринку з урахуванням існуючих викликів”, –  прокоментував Тарас Качка.

Довідково:

Міжнародна рада по зерну є міжнародною міжурядовою організацією, яка адмініструє єдиний діючий міжнародний договір по зерну – Конвенцію про торгівлю зерном 1995 року.

Організація утворена ще у 1949 році з метою поглиблення міжнародного співробітництва в галузі торгівлі зерном, забезпечення розвитку зернового сектору, а також зміцнення стабільності ринку зерна та світової продовольчої безпеки.

Членами Міжнародної ради по зерну є 56 країн. Штаб-квартира розташована у Лондоні (Велика Британія).

 

www.me.gov.ua