Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 23.04.2018

Затверджені 6 інвестиційних проектів розвитку вугільної галузі – Насалик

В Україні вже затверджено 6 інвестиційних проектів щодо розвитку вітчизняної вугледобувної галузі. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик під час зустрічі з представниками польської компанії «Fasing», повідомляє Укрінформ.

«Ігор Насалик поінформував про плани щодо впровадження інвестиційних проектів з відкриття нових лав. За його словами, на сьогодні затверджено 6 інвестиційних проектів, реалізація яких сприятиме забезпеченню України вугіллям», – розповіли у прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Міністр також зазначив, що наразі здійснюється переведення українських енергоблоків на спалювання вугілля газової групи, оскільки усі запаси антрациту залишилися на тимчасово окупованій території України.

Водночас він запевнив, що проблем із запасами вугілля газової групи немає, шахти мають необхідні виробничі запаси, але потребують модернізації та сучасного гірничо-шахтного обладнання.

«В Україні є всі необхідні умови, щоб проекти з видобутку вугілля були економічно вигідними», – підкреслив Насалик і додав, що Україна зацікавлена, «щоб добрі відносини з Польською Республікою були активно реалізовані в економічній площині».

Джерело: ukrinform.ua