Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 03.05.2019

«Зелені» електростанції забезпечили третину світових енергетичних потреб

Відновлювальні джерела енергії вже забезпечують третину всієї електроенергії планети. Лише за 2018 рік потужність таких електростанцій у світі зросла на 7,9%, або 171 гігават.

Такі цифри оприлюднила Міжнародна агенція з відновлювальної енергетики (IRENA). За даними організації, близько двох третин всіх нових електростанцій, що вводяться в експлуатацію у світі, працюють на відновлювальних джерелах енергії. В основному це сонячні електростанції. Найбільше кількість таких станцій у 2018 зросла в Океанії — на 17,7%. В Азії «зелених» електростанцій за рік стало більше на 11,4%. Загалом популярність відновлюваної енергетики в IRENA називають трендом у світовій економіці останніх пяти років.

В Україні теж все більшої популярності набирає сонячна енергетика. За січень-вересень 2018 року більше 3 тисяч сімей встановили в будинках сонячні панелі. Також повідомлялося, що у поновлювану енергетику планує інвестувати«Нафтогаз». Глава НАК повідомив, що вже зараз компанія запускає невеликі сонячні електростанції поруч з газотранспортною системою «Укртрансгазу».

 

Джерело: UA.NEWS