Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.09.2020

“Зелений” курс стимулюватиме Україну реформувати енергетичну систему

Європейський “зелений” курс є стимулом для України реформувати енергетичну систему та ставати сильнішою як держава.

Про це під час 11-го Європейсько-українського енергетичного дня сказала в.о. міністра енергетики Ольга Буславець, повідомляє Укрінформ.

“З реалізацією європейського “зеленого” курсу пов’язані виклики, обумовлені комплексом складних проблем в енергетичному секторі та системною кризою в економіці, яка поглиблена пандемією. Ми на сьогодні багато робимо багато, щоб мінімізувати ці кризові явища”, – сказала Буславець.

На її думку, “зелений” курс – це стимул для України стати сильнішою як держава.

“Під час реалізації цього курсу важливо забезпечити безпеку, стабільну роботу енергетичної системи шляхом проведення якісної реформи. У цьому контексті треба визначити прагнення України системно здійснювати заходи з підвищення енергоефективності та розвитку ВДЕ”, – зазначила Буславець.

Вона підкреслила, що енергоефективність – це ключ до кліматичної нейтральності, а також зниження споживання ресурсів.

“На сьогодні Міненерго розробило національний план енергоефективності до 2030 року, там дійсно є дуже амбітні цілі для нашої країни. Цей план має певні індикатори для виконання у 2021, 2025, 2030 роках”, – додала Буславець.