Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.02.2014

Найближчим часом підвищення цін на коксівне вугілля в Україні не передбачається, – ДП «Держзовнішінформ»

Ціни на коксівне вугілля на ринку Азіатсько-Тихоокеанського регіону досі знаходяться під тиском після завершення святкування Місячного Нового року в Китаї, який є головним імпортером сировини для коксування. Таким чином, за умови низького купівельного попиту на товар, його кількість на ринку зросла ще більше. За інформацією учасників ринку, суттєвим фактором, здатним вплинути на зниження цін на коксівне вугілля, є також низький рівень продажів металопродукції та прогнозоване зниження цін на металургійний кокс на внутрішньому ринку Китаю. Попит на сталь залишається слабким, оскільки низькі зимові температури в Північному Китаї обмежують можливості будівництва. Це пояснює повільне споживання сировини на внутрішньому ринку, що знайшло відображення в великих запасах коксівного вугілля і залізної руди в портах.

«Поточні ціни пропозицій на постачання найбільш цінних марок австралійського коксівного вугілля hard знаходяться в межах 120-125 дол США/т, FOB, що відповідає рівню цін двотижневої давності», – додав Олег Мельник.