Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 18.02.2019

У Києві відбудеться промо-конференція присвячена Кантонському Ярмарку

20 березня 2019 року для представників ділових кіл України, зацікавлених у співпраці з Китаєм, Китайська Торгова Асоціація, за підтримки Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві Китайської Народної Республіки в Україні та Центру Міжнародної торгівлі Китаю організовує Промо-конференцію, присвячену проведенню 125-ї сесії Кантонського Ярмарку.

У заході візьмуть участь: заступник генерального директора Центру Зовнішньої Торгівлі Китаю (організатор Кантонського Ярмарку) – пан Сюй Бін, Радник з торговоекономічних питань Посольства КНР в Україні – пан Лю Цзюнь, Директор Офісу з просування експорту України – пан Андрій Демчук, Президент Торгово-промислової палати України – пан Геннадій Чижиков, представники ділових кіл та провідних бізнес асоціацій.

Під час заходу обговорюватимуться шляхи розвитку торгівельно-економічного співробітництва з КНР.  Учасники заходу отримають актуальну інформацію від експертів щодо організації бізнесу з Китаєм, матимуть можливість особисто поставити свої запитання організаторам Кантонського Ярмарку та дізнатися про можливості, які він надає для розвитку бізнесу з Китаєм, процедурні та організаційні моменти участі у ньому. Окрім того учасники можуть отримати запрошення на участь у виставці (яке полегшує отримання візи в Китай, для участі виставці).

Присутні також зможуть ознайомитися з культурою Китаю, скуштувавши традиційні китайські страви.

Для реєстрації у заході необхідно відправити скан-копію візитної картки.

Участь у заході безкоштовна, кількість учасників обмежується можливостями залу.

У разі зацікавленості, прохання звертатися до Секретаріату КТА: ekaterina.neliubova@cca.com.ua

Кантонський ярмарок – це унікальна нагода налагодити пряму співпрацю з китайськими виробниками або ж спланувати вихід власної продукції на ринок КНР!