Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 18.02.2019

У Києві відбудеться промо-конференція присвячена Кантонському Ярмарку

20 березня 2019 року для представників ділових кіл України, зацікавлених у співпраці з Китаєм, Китайська Торгова Асоціація, за підтримки Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві Китайської Народної Республіки в Україні та Центру Міжнародної торгівлі Китаю організовує Промо-конференцію, присвячену проведенню 125-ї сесії Кантонського Ярмарку.

У заході візьмуть участь: заступник генерального директора Центру Зовнішньої Торгівлі Китаю (організатор Кантонського Ярмарку) – пан Сюй Бін, Радник з торговоекономічних питань Посольства КНР в Україні – пан Лю Цзюнь, Директор Офісу з просування експорту України – пан Андрій Демчук, Президент Торгово-промислової палати України – пан Геннадій Чижиков, представники ділових кіл та провідних бізнес асоціацій.

Під час заходу обговорюватимуться шляхи розвитку торгівельно-економічного співробітництва з КНР.  Учасники заходу отримають актуальну інформацію від експертів щодо організації бізнесу з Китаєм, матимуть можливість особисто поставити свої запитання організаторам Кантонського Ярмарку та дізнатися про можливості, які він надає для розвитку бізнесу з Китаєм, процедурні та організаційні моменти участі у ньому. Окрім того учасники можуть отримати запрошення на участь у виставці (яке полегшує отримання візи в Китай, для участі виставці).

Присутні також зможуть ознайомитися з культурою Китаю, скуштувавши традиційні китайські страви.

Для реєстрації у заході необхідно відправити скан-копію візитної картки.

Участь у заході безкоштовна, кількість учасників обмежується можливостями залу.

У разі зацікавленості, прохання звертатися до Секретаріату КТА: ekaterina.neliubova@cca.com.ua

Кантонський ярмарок – це унікальна нагода налагодити пряму співпрацю з китайськими виробниками або ж спланувати вихід власної продукції на ринок КНР!