Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.11.2017

ТРЕТІЙ ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ «МІЖНАРОДНА ТОРГІВЛЯ & УКРАЇНСЬКА МИТНИЦЯ»

Організатори: ДП «Держзовнішінформ» та Crowe Horwath AC Україна

Дата: 14 грудня 2017

Місце проведення: IQ Business center, Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Україна все більше та глибше інтегрується в глобальну економіку. Тільки за останні 7 років підписано «Угоду про вільну торгівлю з Європейською асоціацією вільної торгівлі (Норвегія, Швейцарія, Ісландія та Ліхтенштейн)», «Угоду про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами», «Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою». Ще декілька угод – на стадії підписання. Все задля того, щоб мати стабільні та зрілі ринки збуту. Торгівля – це той економічний потік, на якому ґрунтуються взаємовідносини країн. Чи готовий Бізнес до сучасних викликів міжнародної торгівлі? Чи готова Держава до сучасних потреб Бізнесу? Чи готова наша Митниця до сучасних вимог Держави та Бізнесу? І перш за все, до створення рівних умов для всіх суб’єктів зовнішньоекономічних відносин?

Форум «Міжнародна торгівля & українська митниця» висвітлить наступні питання:

  • Що дають міжнародні конвенції та угоди, і як вони впливають на діяльність експортерів та імпортерів;
  • Спори з митними органами, та що змінилося останнім часом;
  • Митна вартість: чи існує вирішення цього питання?
  • Митні режими: що це?
  • Зміни у валютному законодавстві та наступні кроки лібералізації;
  • Можливості іноземного експортного кредитування та страхування ризиків для вітчизняних імпортерів;
  • Контракти в міжнародній торгівлі. Спори між сторонами зовнішньоекономічного контракту. Міжнародний арбітраж.

До участі запрошено представників  Міністерство Економічного Розвитку та Торгівлі, Міністерство Фінансів, Державна Фіскальна Служби України, Національний Банк України, профільних асоціацій та фахівців вітчизняних компаній, юридичних і консалтингових організацій.

Під час проведення форуму буде можливість особистого спілкування як з представниками влади так і з представниками провідних бізнес-компаній країни, з фахівцями та експертами.

Додаткова інформація:  www.events.dzi.gov.ua

+380 44 391-34-91,  +380 44 390-50-87, events@dzi.gov.ua